Johanson Dielectrics Inc. RLEB102W333K3QN001T
Part No.:
RLEB102W333K3QN001T
Description:
CAP CER 0.033UF 1KV NP0 RADIAL
Shipping
RLEB102W333K3QN001T Information
Capacitance:
0.033 µF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
1000V (1kV)
Temperature Coefficient:
C0G, NP0
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C