TGS RA1M843200L501
Part No.:
RA1M843200L501
Description:
Xtal Osc 1.8432MHz 5V HCMOS 15pF
Shipping
RA1M843200L501 Information
Frequency:
1.8432 MHz
Voltage - Supply:
5V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
20mA
Size / Dimension:
0.821" L x 0.520" W (20.86mm x 13.20mm)
Height - Seated (Max):
0.200" (5.08mm)