Sensata-Airpax R21-61-10.0A-B161IV-V
Part No.:
R21-61-10.0A-B161IV-V
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Shipping
R21-61-10.0A-B161IV-V Information
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V