QST QTM532T-50.000MDD-T
Part No.:
QTM532T-50.000MDD-T
Description:
5.0x3.2 XO 1.8V 25ppm
Shipping
QTM532T-50.000MDD-T Information
Frequency:
50 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
30mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.055" (1.40mm)