QST QTM532T-100.000MBD-T
Part No.:
QTM532T-100.000MBD-T
Manufacturer:
QST
Category:
Oscillators
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
5.0x3.2 XO 3.3V 25ppm
Shipping
QTM532T-100.000MBD-T Information
Manufacturer:
QST
Series:
QTM532T
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Base Resonator:
Crystal
Type:
XO (Standard)
Frequency:
100 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
CMOS
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
30mA
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.055" (1.40mm)