CEC Xtal ON-3-6-80.000M-50-4085
Part No.:
ON-3-6-80.000M-50-4085
Manufacturer:
CEC Xtal
Category:
Oscillators
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
OSC 25M 50ppm -40~85 HCMOS SMD2.
Shipping
ON-3-6-80.000M-50-4085 Information
Manufacturer:
CEC Xtal
Series:
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Base Resonator:
Crystal
Type:
XO (Standard)
Frequency:
Function:
Standby (Power Down)
Output:
CMOS
Voltage - Supply:
1.8V ~ 3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.039" (1.00mm)