IDEC NRBM1111F-50A-MD
Part No.:
NRBM1111F-50A-MD
Description:
CIRCUIT PROTECTOR 50A
Shipping
NRBM1111F-50A-MD Information
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V