IDEC NRBM1111-F-50A-AD
Part No.:
NRBM1111-F-50A-AD
Description:
CIRC PROTECTOR 50A AUX INERTIA
Shipping
NRBM1111-F-50A-AD Information
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V