IDEC NRBM1111-F-30A-AA
Part No.:
NRBM1111-F-30A-AA
Description:
CIRCUIT PROTECTOR 30A
Shipping
NRBM1111-F-30A-AA Information
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V