IDEC NRBM1111-50A-AA
Part No.:
NRBM1111-50A-AA
Description:
CIRCUIT PROTECTOR 50A
Shipping
NRBM1111-50A-AA Information
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V