IDEC NRBM1111-30A-AD
Part No.:
NRBM1111-30A-AD
Description:
CIRCUIT PROTECTOR 30A
Shipping
NRBM1111-30A-AD Information
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V