IDEC NRBM1111-20A-AD
Part No.:
NRBM1111-20A-AD
Description:
CIRCUIT PROTECTOR
Shipping
NRBM1111-20A-AD Information
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V