IDEC NRBM1111-10A-AA
Part No.:
NRBM1111-10A-AA
Manufacturer:
IDEC
Category:
Circuit Breakers
Package:
Description:
CIRCUIT PROTECTOR 10A
Shipping
NRBM1111-10A-AA Information
Manufacturer:
IDEC
Series:
NRBM
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Mounting Type:
Panel Mount
Breaker Type:
Magnetic
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V