IDEC NRAR1111-25A-AD-4
Part No.:
NRAR1111-25A-AD-4
Description:
25A W/LED CB
Shipping
NRAR1111-25A-AD-4 Information
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V