IDEC NRAR1100-F-15A-AD-4
Part No.:
NRAR1100-F-15A-AD-4
Description:
15A W/LED
Shipping
NRAR1100-F-15A-AD-4 Information
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V