IDEC NRAR1100-F-10A-AD-4
Part No.:
NRAR1100-F-10A-AD-4
Description:
10A W/LED
Shipping
NRAR1100-F-10A-AD-4 Information
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V