Vishay Electro-Films MIC1300AJCMGNHWS
Part No.:
MIC1300AJCMGNHWS
Description:
MIC 5% 50PPM WS
Shipping
MIC1300AJCMGNHWS Information
Resistance:
130 Ohms
Tolerance:
±5%
Power (Watts):
0.125W, 1/8W
Features:
Bonding Mountable, Moisture Resistant, RF, High Frequency
Temperature Coefficient:
±50ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height - Seated (Max):
0.012" (0.30mm)