Carling Technologies ME1-B-34-612-1-A12-B-C
Part No.:
ME1-B-34-612-1-A12-B-C
Shipping
ME1-B-34-612-1-A12-B-C Information
Current Rating (Amps):
12A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V