EPSON MC-306 32.7680KB-C5 PURE SN
Part No.:
MC-306 32.7680KB-C5 PURE SN
Package:
4-SOJ, 5.50mm pitch
Description:
MC-306 32.7680KB-C5: PURE SN SMD
Shipping
MC-306 32.7680KB-C5 PURE SN Information
Package/Case:
4-SOJ, 5.50mm pitch
Frequency:
32.768 kHz
ESR (Equivalent Series Resistance):
50 kOhms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.315" L x 0.126" W (8.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.100" (2.54mm)