Amphenol ICC (Commercial Products) L77TWC27W2SHCSV4RRM6
Part No.:
L77TWC27W2SHCSV4RRM6
Description:
CONN D-SUB RCPT 27POS R/A SOLDER
Shipping
L77TWC27W2SHCSV4RRM6 Information
Number of Positions:
27 (25 + 2 Coax)
Shell Size, Connector Layout:
4 (DC, C) - 27W2
Contact Type:
Coax and Signal
Flange Feature:
Board Side (4-40)
Backset Spacing:
0.406" (10.30mm)