Amphenol ICC (Commercial Products) L717TWC27W2PMCSV4RRM6
Part No.:
L717TWC27W2PMCSV4RRM6
Description:
CONN D-SUB PLUG 27POS R/A SOLDER
Shipping
L717TWC27W2PMCSV4RRM6 Information
Number of Positions:
27 (25 + 2 Coax)
Shell Size, Connector Layout:
4 (DC, C) - 27W2
Flange Feature:
Board Side (4-40)
Backset Spacing:
0.319" (8.10mm)