Amphenol ICC (Commercial Products) L717TWC21WA4PHCSV
Part No.:
L717TWC21WA4PHCSV
Description:
CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER
Shipping
L717TWC21WA4PHCSV Information
Number of Positions:
21 (17 + 4 Coax)
Shell Size, Connector Layout:
4 (DC, C) - 21WA4
Flange Feature:
Housing/Shell (Unthreaded)
Backset Spacing:
0.406" (10.30mm)