KYOCERA AVX KC7050T200.000P20E00
Part No.:
KC7050T200.000P20E00
Description:
XTAL OSC SO 200.0000MHZ LVPECL
Shipping
KC7050T200.000P20E00 Information
Series:
KC7050T-P2
Type:
SO (SAW)
Frequency:
200 MHz
Output:
LVPECL
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
90mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)