KYOCERA AVX KC7050T156.250L20E00
Part No.:
KC7050T156.250L20E00
Description:
XTAL OSC SO 156.2500MHZ LVDS SMD
Shipping
KC7050T156.250L20E00 Information
Series:
KC7050T-L2
Type:
SO (SAW)
Frequency:
156.25 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
70mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.051" (1.30mm)