KYOCERA AVX KC7050P125.000L20E00
Part No.:
KC7050P125.000L20E00
Description:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Shipping
KC7050P125.000L20E00 Information
Series:
KC7050P-L2
Type:
XO (Standard)
Frequency:
125 MHz
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
70mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.063" (1.60mm)