Sensata-Airpax IULK1-1-72-30.0-A-01
Part No.:
IULK1-1-72-30.0-A-01
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Shipping
IULK1-1-72-30.0-A-01 Information
Mounting Type:
Panel Mount
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V