Sensata-Airpax IULK1-1-51-40.0-01
Part No.:
IULK1-1-51-40.0-01
Shipping
IULK1-1-51-40.0-01 Information
Current Rating (Amps):
40A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V