Sensata-Airpax IULDK1-1-64-15.0-01
Part No.:
IULDK1-1-64-15.0-01
Shipping
IULDK1-1-64-15.0-01 Information
Mounting Type:
DIN Rail
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V