Sensata-Airpax IUGZXF6-1-53-50.0-B2
Part No.:
IUGZXF6-1-53-50.0-B2
Shipping
IUGZXF6-1-53-50.0-B2 Information
Product Status:
Active
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V