Sensata-Airpax IUGZX1-1-62-.750-C-94
Part No.:
IUGZX1-1-62-.750-C-94
Shipping
IUGZX1-1-62-.750-C-94 Information
Product Status:
Obsolete
Current Rating (Amps):
750mA
Voltage Rating - AC:
277 V
Voltage Rating - DC:
80 V