Sensata-Airpax IUGZX1-1-62-.500-C-04
Part No.:
IUGZX1-1-62-.500-C-04
Shipping
IUGZX1-1-62-.500-C-04 Information
Product Status:
Obsolete
Current Rating (Amps):
500mA
Voltage Rating - AC:
277 V
Voltage Rating - DC:
80 V