Sensata-Airpax IUG6-1REC4-72-30.0-01
Part No.:
IUG6-1REC4-72-30.0-01
Shipping
IUG6-1REC4-72-30.0-01 Information
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V