Sensata-Airpax IUG6-1REC4-52-50.0-Q-21
Part No.:
IUG6-1REC4-52-50.0-Q-21
Shipping
IUG6-1REC4-52-50.0-Q-21 Information
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V