Sensata-Airpax IUG6-1REC4-52-40.0-91
Part No.:
IUG6-1REC4-52-40.0-91
Shipping
IUG6-1REC4-52-40.0-91 Information
Current Rating (Amps):
40A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V