Sensata-Airpax IUG6-1-61F-1.25-Q-01
Part No.:
IUG6-1-61F-1.25-Q-01
Shipping
IUG6-1-61F-1.25-Q-01 Information
Current Rating (Amps):
1.25A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V