ISSI, Integrated Silicon Solution Inc IS64LPS102436B-166TQLA3
Part No.:
IS64LPS102436B-166TQLA3
Package:
100-LQFP
Description:
IC SRAM 36MBIT PARALLEL 100LQFP
Shipping
IS64LPS102436B-166TQLA3 Information
Package/Case:
100-LQFP
Packaging:
Tray
Memory Organization:
1M x 36
Clock Frequency:
166 MHz
Voltage - Supply:
3.135V ~ 3.465V
Operating Temperature:
-40°C ~ 125°C (TA)