ISSI, Integrated Silicon Solution Inc IS61QDPB42M36A-500M3L
Part No.:
IS61QDPB42M36A-500M3L
Shipping
IS61QDPB42M36A-500M3L Information
Clock Frequency:
500 MHz
Voltage - Supply:
1.71V ~ 1.89V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)