ISSI, Integrated Silicon Solution Inc IS61QDPB42M36A2-500B4LI
Part No.:
IS61QDPB42M36A2-500B4LI
Shipping
IS61QDPB42M36A2-500B4LI Information
Clock Frequency:
500 MHz
Voltage - Supply:
1.71V ~ 1.89V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)