ISSI, Integrated Silicon Solution Inc IS27TH256G21-JCLA2
Part No.:
IS27TH256G21-JCLA2
Description:
256GB, 153 BALL FBGA, 3.3V, ROHS
Shipping
IS27TH256G21-JCLA2 Information
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Memory Size:
2Tbit
Memory Organization:
256G x 8
Clock Frequency:
38.4 MHz
Voltage - Supply:
2.7V ~ 3.6V
Operating Temperature:
-40°C ~ 105°C (TA)