Sensata-Airpax IELK1-1-72-30.0-91-V
Part No.:
IELK1-1-72-30.0-91-V
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 30A
Shipping
IELK1-1-72-30.0-91-V Information
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V