Sensata-Airpax IELK1-1-72-20.0-K-01-V
Part No.:
IELK1-1-72-20.0-K-01-V
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Shipping
IELK1-1-72-20.0-K-01-V Information
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V