Sensata-Airpax IELK1-1-62-15.0-C-01-V
Part No.:
IELK1-1-62-15.0-C-01-V
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Shipping
IELK1-1-62-15.0-C-01-V Information
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
277 V
Voltage Rating - DC:
80 V