Sensata-Airpax IELK1-1-52-30.0-A-91-V
Part No.:
IELK1-1-52-30.0-A-91-V
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Shipping
IELK1-1-52-30.0-A-91-V Information
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V