Sensata-Airpax IELK1-1-52-15.0-K-01-V
Part No.:
IELK1-1-52-15.0-K-01-V
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Shipping
IELK1-1-52-15.0-K-01-V Information
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V