Sensata-Airpax IEL1-1-62-16.0-01-V
Part No.:
IEL1-1-62-16.0-01-V
Shipping
IEL1-1-62-16.0-01-V Information
Current Rating (Amps):
16A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V