Sensata-Airpax IEL1-1-61-30.0-01-V
Part No.:
IEL1-1-61-30.0-01-V
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Shipping
IEL1-1-61-30.0-01-V Information
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V