Sensata-Airpax IEL1-1-52-35.0-A-01-V
Part No.:
IEL1-1-52-35.0-A-01-V
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Shipping
IEL1-1-52-35.0-A-01-V Information
Current Rating (Amps):
35A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V