Sensata-Airpax IEGZX6-1-62-40.0-AG-06-V
Part No.:
IEGZX6-1-62-40.0-AG-06-V
Shipping
IEGZX6-1-62-40.0-AG-06-V Information
Current Rating (Amps):
40A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V