Sensata-Airpax IEGZX6-1-61-15.0-A-03-V
Part No.:
IEGZX6-1-61-15.0-A-03-V
Shipping
IEGZX6-1-61-15.0-A-03-V Information
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V