Sensata-Airpax IEGZX6-1-61-10.0-A-03-V
Part No.:
IEGZX6-1-61-10.0-A-03-V
Description:
CIR BRKR, HYDMAG, 2 PL, 80VDC/25
Shipping
IEGZX6-1-61-10.0-A-03-V Information
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V